
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel And Titanium Steel 3Layer Clavicle Snake Bone Chain Unisex Necklace For Women
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel And Titanium Steel 3Layer Clavicle Snake Bone Chain Unisex Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unisex Style |
| Weight | 36g |
Original: $3.75
-65%$3.75
$1.31More Images









Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel And Titanium Steel 3Layer Clavicle Snake Bone Chain Unisex Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unisex Style |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unisex Style |
| Weight | 36g |























