
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Ear Clips For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | New Products |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 50g |
More Images





Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Ear Clips For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | New Products |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | New Products |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 50g |























