
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Hoop Earrings For Women With Small Fresh And Sweet Design
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Hoop Earrings For Women With Small Fresh And Sweet Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 50g |
More Images





Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Hoop Earrings For Women With Small Fresh And Sweet Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 50g |























