
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Necklace And Bracelet Set Jewelry Accessories For Women
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Necklace And Bracelet Set Jewelry Accessories For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $4.35
-65%$4.35
$1.52More Images








Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Necklace And Bracelet Set Jewelry Accessories For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |























