
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Oshaped Yshaped Chain Necklace For Women Light Luxury Style
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Oshaped Yshaped Chain Necklace For Women Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $10.50
-65%$10.50
$3.67More Images





Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Oshaped Yshaped Chain Necklace For Women Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |























