
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Tassel Pearl Earrings For Women Light Luxury Minimalist Design
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Tassel Pearl Earrings For Women Light Luxury Minimalist Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $6.05
-65%$6.05
$2.12More Images





Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Tassel Pearl Earrings For Women Light Luxury Minimalist Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |























