
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Titanium Steel Hammered Cross Pendant Necklace Ring Set For Women
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Titanium Steel Hammered Cross Pendant Necklace Ring Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style |
| Weight | 20g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images






Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Titanium Steel Hammered Cross Pendant Necklace Ring Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style |
| Weight | 20g |























