
Wholesale Electroplated Geometric Tassel Stainless Steel Earrings For Couples
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Tassel |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images



Wholesale Electroplated Geometric Tassel Stainless Steel Earrings For Couples
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Tassel |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Tassel |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |























