
Wholesale Electroplated Stainless Steel And Ceramic Jewelry For Women With Heartshaped And Geometric Patterns Including Pendant Necklaces Bracelets And Earrings
Wholesale Electroplated Stainless Steel And Ceramic Jewelry For Women With Heartshaped And Geometric Patterns Including Pendant Necklaces Bracelets And Earrings
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Ceramics |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.37
-65%$3.37
$1.18More Images







Wholesale Electroplated Stainless Steel And Ceramic Jewelry For Women With Heartshaped And Geometric Patterns Including Pendant Necklaces Bracelets And Earrings
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Ceramics |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Ceramics |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























