
Wholesale Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Heart Beaded Sweater Chain Necklace For Women In Minimalist Ocean Series Style
Wholesale Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Heart Beaded Sweater Chain Necklace For Women In Minimalist Ocean Series Style
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $4.84
-65%$4.84
$1.69More Images






Wholesale Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Heart Beaded Sweater Chain Necklace For Women In Minimalist Ocean Series Style
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























