
Wholesale Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Heartshaped Love Earrings For Women Light Luxury Jewelry
Wholesale Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Heartshaped Love Earrings For Women Light Luxury Jewelry
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Heart Shaped Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.24
-65%$1.24
$0.43More Images




Wholesale Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Heartshaped Love Earrings For Women Light Luxury Jewelry
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Heart Shaped Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Heart Shaped Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























