
Wholesale Electroplated Stainless Steel Cross Crown Roman Numerals Inlaid Zircon Pendant Necklace And Earrings Set For Women
Wholesale Electroplated Stainless Steel Cross Crown Roman Numerals Inlaid Zircon Pendant Necklace And Earrings Set For Women
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's Cross Necklace Earrings,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images






Wholesale Electroplated Stainless Steel Cross Crown Roman Numerals Inlaid Zircon Pendant Necklace And Earrings Set For Women
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's Cross Necklace Earrings,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's Cross Necklace Earrings,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























