
Wholesale Electroplated Stainless Steel Geometric And Heart Shape Star Pattern Inlaid Tiger Eye Stone Cute Earrings For Women
Wholesale Electroplated Stainless Steel Geometric And Heart Shape Star Pattern Inlaid Tiger Eye Stone Cute Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $5.90
-65%$5.90
$2.06More Images







Wholesale Electroplated Stainless Steel Geometric And Heart Shape Star Pattern Inlaid Tiger Eye Stone Cute Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























