
Wholesale Electroplated Stainless Steel Geometric Drop Shape Ear Clips For Women Luxury Jewelry Minimalist Elegant Design
Wholesale Electroplated Stainless Steel Geometric Drop Shape Ear Clips For Women Luxury Jewelry Minimalist Elegant Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegance,Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $4.77
-65%$4.77
$1.67More Images







Wholesale Electroplated Stainless Steel Geometric Drop Shape Ear Clips For Women Luxury Jewelry Minimalist Elegant Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegance,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegance,Minimalist |
| Weight | 50g |























