
Wholesale Electroplated Stainless Steel Geometric Oval Open Ring For Women
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images






Wholesale Electroplated Stainless Steel Geometric Oval Open Ring For Women
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |























