🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Electroplated Stainless Steel Geometric Star Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Select Color
From $1.49
Original: $4.26
-65%Wholesale Electroplated Stainless Steel Geometric Star Earrings For Women—
$4.26
$1.49More Images






Wholesale Electroplated Stainless Steel Geometric Star Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























