
Wholesale Elegant Goldplated Natural Freshwater Pearl And Stainless Steel Geometric Earrings For Women
Wholesale Elegant Goldplated Natural Freshwater Pearl And Stainless Steel Geometric Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $2.03
-65%$2.03
$0.71More Images







Wholesale Elegant Goldplated Natural Freshwater Pearl And Stainless Steel Geometric Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |























