
Wholesale Elegant Irregular Heart Water Drop Bell 18K Gold Plated Stainless Steel Jewelry Set For Women
Wholesale Elegant Irregular Heart Water Drop Bell 18K Gold Plated Stainless Steel Jewelry Set For Women
| Attribute 1 | Love Bracelet |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Necklace |
| Attribute 3 | Love Earrings |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Elegance,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images



Wholesale Elegant Irregular Heart Water Drop Bell 18K Gold Plated Stainless Steel Jewelry Set For Women
| Attribute 1 | Love Bracelet |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Necklace |
| Attribute 3 | Love Earrings |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Elegance,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Love Bracelet |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Necklace |
| Attribute 3 | Love Earrings |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Elegance,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























