
Wholesale Elegant Real Gold Plated Stainless Steel Plants And Flowers Ear Clips Jewelry For Women
Wholesale Elegant Real Gold Plated Stainless Steel Plants And Flowers Ear Clips Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Plants And Flowers |
| Style | Elegance,Plants And Flowers |
| Weight | 3g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images





Wholesale Elegant Real Gold Plated Stainless Steel Plants And Flowers Ear Clips Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Plants And Flowers |
| Style | Elegance,Plants And Flowers |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Plants And Flowers |
| Style | Elegance,Plants And Flowers |
| Weight | 3g |























