
Wholesale Elegant Stainless Steel Jewelry With Cross Crown Roman Numerals Electroplated For Women Earrings Necklaces Bracelets
Wholesale Elegant Stainless Steel Jewelry With Cross Crown Roman Numerals Electroplated For Women Earrings Necklaces Bracelets
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Elegance,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
More Images








Wholesale Elegant Stainless Steel Jewelry With Cross Crown Roman Numerals Electroplated For Women Earrings Necklaces Bracelets
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Elegance,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Elegance,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























