
Wholesale Exaggerated Personality Old Money Style 18K Real Gold Plated Stainless Steel Heart Pendant Necklace With O Word Chain For Women
Wholesale Exaggerated Personality Old Money Style 18K Real Gold Plated Stainless Steel Heart Pendant Necklace With O Word Chain For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Old Money Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
More Images





Wholesale Exaggerated Personality Old Money Style 18K Real Gold Plated Stainless Steel Heart Pendant Necklace With O Word Chain For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Old Money Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Old Money Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























