
Wholesale Fashion Bohemian Style Fabric Silk Scarf With Electroplated Stainless Steel Heart Water Drop Bell Shaped Pendant Necklace And Bracelet Set For Women
Wholesale Fashion Bohemian Style Fabric Silk Scarf With Electroplated Stainless Steel Heart Water Drop Bell Shaped Pendant Necklace And Bracelet Set For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 36g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images






Wholesale Fashion Bohemian Style Fabric Silk Scarf With Electroplated Stainless Steel Heart Water Drop Bell Shaped Pendant Necklace And Bracelet Set For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 36g |























