
Wholesale Fashion Doublelayer Stacked Clavicle Chain Stainless Steel Bracelet With Geometric Pattern And Eightpointed Star Inlaid With Zircon For Women Electroplated
Wholesale Fashion Doublelayer Stacked Clavicle Chain Stainless Steel Bracelet With Geometric Pattern And Eightpointed Star Inlaid With Zircon For Women Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images






Wholesale Fashion Doublelayer Stacked Clavicle Chain Stainless Steel Bracelet With Geometric Pattern And Eightpointed Star Inlaid With Zircon For Women Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























