🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Fashion Geometric Stainless Steel 18K Electroplated Love Pendant Clavicle Necklace For Women
Wholesale Fashion Geometric Stainless Steel 18K Electroplated Love Pendant Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Select Spec
Select Color
From $1.94
Original: $5.54
-65%Wholesale Fashion Geometric Stainless Steel 18K Electroplated Love Pendant Clavicle Necklace For Women—
$5.54
$1.94More Images






Wholesale Fashion Geometric Stainless Steel 18K Electroplated Love Pendant Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























