
Wholesale Fashion Gold Plated Geometric Fairy Style Titanium Steel Open Ring Jewelry For Men And Women
Wholesale Fashion Gold Plated Geometric Fairy Style Titanium Steel Open Ring Jewelry For Men And Women
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Open Rings,Finger Rings |
| Style | Fairy Style |
| Weight | 8g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images








Wholesale Fashion Gold Plated Geometric Fairy Style Titanium Steel Open Ring Jewelry For Men And Women
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Open Rings,Finger Rings |
| Style | Fairy Style |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Open Rings,Finger Rings |
| Style | Fairy Style |
| Weight | 8g |























