
Wholesale Fashion Jewelry Doublelayer Blade Chain Geometric Rhinestone Pendant Electroplated Titanium Steel Accessories For Women Old Money Style
Wholesale Fashion Jewelry Doublelayer Blade Chain Geometric Rhinestone Pendant Electroplated Titanium Steel Accessories For Women Old Money Style
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images




Wholesale Fashion Jewelry Doublelayer Blade Chain Geometric Rhinestone Pendant Electroplated Titanium Steel Accessories For Women Old Money Style
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 1g |























