
Wholesale Fashion Minimalist Geometric Light Luxury Style Fruitshaped Inlaid With Gold Stainless Steel Adjustable Open Ring Jewelry For Men And Women
Wholesale Fashion Minimalist Geometric Light Luxury Style Fruitshaped Inlaid With Gold Stainless Steel Adjustable Open Ring Jewelry For Men And Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images





Wholesale Fashion Minimalist Geometric Light Luxury Style Fruitshaped Inlaid With Gold Stainless Steel Adjustable Open Ring Jewelry For Men And Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























