
Wholesale Fashion Oil Dripping Stainless Steel Star Moon Pendant Stacked Necklace And Earrings For Women
Wholesale Fashion Oil Dripping Stainless Steel Star Moon Pendant Stacked Necklace And Earrings For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 20g |
Original: $3.52
-65%$3.52
$1.23More Images




Wholesale Fashion Oil Dripping Stainless Steel Star Moon Pendant Stacked Necklace And Earrings For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 20g |























