
Wholesale Fashion Ol Women's S925 Silver Geometric Diamond Crown Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Us Size-9 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Original: $32.57
-65%$32.57
$11.40More Images




Wholesale Fashion Ol Women's S925 Silver Geometric Diamond Crown Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Us Size-9 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Us Size-9 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |























