
Wholesale Fashion Simple Tassel Long Zircon Pendant Yshaped Necklace For Women Stainless Steel Geometric Electroplated Jewelry
Wholesale Fashion Simple Tassel Long Zircon Pendant Yshaped Necklace For Women Stainless Steel Geometric Electroplated Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images





Wholesale Fashion Simple Tassel Long Zircon Pendant Yshaped Necklace For Women Stainless Steel Geometric Electroplated Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























