
Wholesale Fashion Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Pendant Necklace Earrings Bracelets Set For Women
Wholesale Fashion Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Pendant Necklace Earrings Bracelets Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $3.93
-65%$3.93
$1.38More Images









Wholesale Fashion Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Pendant Necklace Earrings Bracelets Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























