
Wholesale Fashion Women's Geometric Stainless Steel 18K Electroplated Jewelry Including Necklace Tassel Earrings And Bracelet
Wholesale Fashion Women's Geometric Stainless Steel 18K Electroplated Jewelry Including Necklace Tassel Earrings And Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images
















Wholesale Fashion Women's Geometric Stainless Steel 18K Electroplated Jewelry Including Necklace Tassel Earrings And Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























