
Wholesale Fashion Women's Heart Shape Electroplated Stainless Steel Ear Clips Earrings Jewelry
Wholesale Fashion Women's Heart Shape Electroplated Stainless Steel Ear Clips Earrings Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | New Products |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images









Wholesale Fashion Women's Heart Shape Electroplated Stainless Steel Ear Clips Earrings Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | New Products |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | New Products |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























