
Wholesale Fashion Women's Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace And Bracelet With Geometric And Floral Patterns
Wholesale Fashion Women's Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace And Bracelet With Geometric And Floral Patterns
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 2g |
Original: $3.34
-65%$3.34
$1.17More Images








Wholesale Fashion Women's Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace And Bracelet With Geometric And Floral Patterns
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 2g |























