
Wholesale Fashion Women's Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set With Cross Crown And Roman Numerals Pattern Gold Plated Oval Relief Pendant
Wholesale Fashion Women's Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set With Cross Crown And Roman Numerals Pattern Gold Plated Oval Relief Pendant
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Side Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $3.77
-65%$3.77
$1.32More Images






Wholesale Fashion Women's Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set With Cross Crown And Roman Numerals Pattern Gold Plated Oval Relief Pendant
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Side Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Side Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























