
Wholesale Fashionable And Exquisite 18K Gold Plated Stainless Steel Geometric Ring With Inlaid Zircon For Women
Wholesale Fashionable And Exquisite 18K Gold Plated Stainless Steel Geometric Ring With Inlaid Zircon For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometry |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images





















Wholesale Fashionable And Exquisite 18K Gold Plated Stainless Steel Geometric Ring With Inlaid Zircon For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometry |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometry |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |























