
Wholesale Fashionable Retro Leopard Print Heartshaped Stainless Steel Electroplated Women's Pendant Necklace
Wholesale Fashionable Retro Leopard Print Heartshaped Stainless Steel Electroplated Women's Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Original: $3.27
-65%$3.27
$1.14More Images










Wholesale Fashionable Retro Leopard Print Heartshaped Stainless Steel Electroplated Women's Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |























