
Wholesale Fruit Shape Gold Plated Stainless Steel And Resin Jewelry Necklaces And Bracelets For Women
Wholesale Fruit Shape Gold Plated Stainless Steel And Resin Jewelry Necklaces And Bracelets For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Fruit |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 20g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images






Wholesale Fruit Shape Gold Plated Stainless Steel And Resin Jewelry Necklaces And Bracelets For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Fruit |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Fruit |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 20g |























