
Wholesale Geometric And Star Pattern Electroplated Stainless Steel Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $4.91
-65%$4.91
$1.72More Images




Wholesale Geometric And Star Pattern Electroplated Stainless Steel Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























