
Wholesale Geometric Oildrip Stainless Steel Goldplated Adjustable Open Ring For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $1.57
-65%$1.57
$0.55More Images







Wholesale Geometric Oildrip Stainless Steel Goldplated Adjustable Open Ring For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























