
Wholesale Geometric Plastic Resin Electroplated Stainless Steel Ear Needle Women's Bow Earrings
Wholesale Geometric Plastic Resin Electroplated Stainless Steel Ear Needle Women's Bow Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $5.36
-65%$5.36
$1.88More Images





Wholesale Geometric Plastic Resin Electroplated Stainless Steel Ear Needle Women's Bow Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |























