
Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women Necklaces And Earrings
Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women Necklaces And Earrings
| Attribute 1 | Geometric Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
More Images





Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women Necklaces And Earrings
| Attribute 1 | Geometric Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Geometric Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |























