
Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Women's Cross Ring Accessories
| Gender | Cross,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $6.05
-65%$6.05
$2.12More Images







Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Women's Cross Ring Accessories
| Gender | Cross,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Cross,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |























