
Wholesale Geometric Stainless Steel Real Gold Plated Open Ring For Women
| Gender | Basic Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Wholesale Geometric Stainless Steel Real Gold Plated Open Ring For Women
| Gender | Basic Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Basic Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 6g |























