
Wholesale Geometric Stainless Steel Real Gold Plated Ring Jewelry For Girls
| Gender | Geometric Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Jewelry |
| Shape | Geometric Ring |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 17g |
Original: $2.68
-65%$2.68
$0.94More Images






Wholesale Geometric Stainless Steel Real Gold Plated Ring Jewelry For Girls
| Gender | Geometric Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Jewelry |
| Shape | Geometric Ring |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometric Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Jewelry |
| Shape | Geometric Ring |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 17g |























