
Wholesale Glass Opening And Closing Bracelet Stainless Steel Geometric Electroplated Light Luxury Style Unisex Jewelry
Wholesale Glass Opening And Closing Bracelet Stainless Steel Geometric Electroplated Light Luxury Style Unisex Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
More Images





Wholesale Glass Opening And Closing Bracelet Stainless Steel Geometric Electroplated Light Luxury Style Unisex Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























