
Wholesale Gold Electroplated Stainless Steel Hollow Flower Pendant Necklace With Cross Chain For Unisex
Wholesale Gold Electroplated Stainless Steel Hollow Flower Pendant Necklace With Cross Chain For Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Wholesale Gold Electroplated Stainless Steel Hollow Flower Pendant Necklace With Cross Chain For Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























