
Wholesale Gold Plated Geometric And Ushaped Zircon 304 Stainless Steel Unisex Couple Tail Rings Cold Style
Wholesale Gold Plated Geometric And Ushaped Zircon 304 Stainless Steel Unisex Couple Tail Rings Cold Style
| Gender | Flat Zircon Ring,Unisex |
|---|---|
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cold Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images







Wholesale Gold Plated Geometric And Ushaped Zircon 304 Stainless Steel Unisex Couple Tail Rings Cold Style
| Gender | Flat Zircon Ring,Unisex |
|---|---|
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cold Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Flat Zircon Ring,Unisex |
|---|---|
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cold Style,Geometry |
| Weight | 5g |























