
Wholesale Gold Plated Geometric Stainless Steel Bead Chain Necklaces And Bracelets For Women
Wholesale Gold Plated Geometric Stainless Steel Bead Chain Necklaces And Bracelets For Women
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images






Wholesale Gold Plated Geometric Stainless Steel Bead Chain Necklaces And Bracelets For Women
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |























