
Wholesale Gold Plated Geometric Stainless Steel Oshaped Chain Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
Original: $3.68
-65%$3.68
$1.29More Images





Wholesale Gold Plated Geometric Stainless Steel Oshaped Chain Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |























